У чому переваги сталевих конструкцій?

У чому переваги сталевих конструкцій?

Дата публикации 11 марта 2020 21:30


Швидкість і якість будівництва з металевих конструкцій сприяють тому, що багато хто називає цю технологію - будівництвом майбутнього. Застосування сталевих каркасів при будівництві володіє неймовірним потенціалом, який оцінений не тільки власниками промислових і сільськогосподарських задній, але також і власниками житлових будинків. При цьому виготовлення металоконструкцій в Києві набирає свої оберти, чому підтвердженням є компанія «ЮС-Метал» https://metalwork.kiev.ua/metallicheskie-konstrukcii/, де ви зможете купити металеві конструкції недорого.


У чому переваги сталевих конструкцій?


Важливою перевагою є те, що подібні конструкції мають гарними формами, високою функціональністю і тривалим терміном експлуатації. Корозія, яка раніше була основним ворогом для металевих конструкцій, тепер не впливає на конструкції. Цього вдалося домогтися за рахунок спеціального покриття. За допомогою сталевих конструкцій можна створювати складні архітектурні рішення. І, звичайно ж, не можна не відзначити низьку собівартість, якою володіють споруди зі сталевими конструкціями.


Ключові переваги сталевих конструкцій

  1. Швидкий процес будівництва. З'єднання здійснюється за допомогою болтів, що забезпечує високу швидкість монтажних робіт. Подібним чином, замовник зможе протягом мінімальних термінів отримати проект, який повністю готовий до експлуатації.
  2. Зниження витрат. Вигідне рішення, тому що економія починається вже на етапі закладки фундаменту, тому що вага будівлі на 50% менше, ніж таку ж споруду цегли або шлакоблоку. Отже, фундамент буде полегшеним, що дозволяє використовувати менше щебеню, цементу, арматури, піску і бетонної суміші.
  3. Високий рівень функціональності. Користувач отримує в розпорядження будівля, що має відкриті простори, що не має колони і має тонкі міжповерхові перекриття. Це дозволяє робити сітку по 9, 12, 15 і більше метрів. Якщо будуються ангари, то можна застосовувати великі прольоти, що вельми зручно.
  4. Модифікація. Подібні споруди дозволяють економно і просто модифікуватися, залежно від побажання замовника або комерційних планів. При необхідності проводиться надбудова, що особливо для великих міст.
  5. Висока якість. Конструкції і металевих конструкцій мають довговічністю і міцністю, при цьому можуть застосовуватися в непростих кліматичних умовах. Вони не дають усадку і практично не піддаються усадці. Крім цього, має високі параметрами ковкості і міцності.

І це тільки мала частина переваг, які може отримати користувач, вирішивши замовити будівництво будівлі з металевих конструкцій. Важливо знайти постачальника, який зможе створити конструкцію індивідуально за кресленням.

На правах рекламы

Распечатать страницу